Telefonoak

Udate (Zentraltxoa) 943697500
Udaltzaingoa 943675858
Idazkaritza 943697452
Kontuhartzailetza 943697457
Kultur Etxea 943670383
Zergabilketa 943697458
Hirigintza 943697451
Obra eta Zerbitzuak 943697450
Kirolak 943697455
Gizarte Zerbitzuak 943697460
Garapen ekonomikoa, azokak, turismoa 943697454
Euskara eta hezkuntza 943697453
Pertsonal Dep. 943697459
Errota Haur Liburutegia 943697461
Udal Liburutegia (Aranburu)

943697462

Erretengibel

943670892
Hilerria 943675919
Hiltegia 943651524
Inguru Giro Eskola 943652544
Iurreamendi Egoitza 943670325-943670227
Jabetza Erregistroa 943675599
Jabetza Kamara 943464133
Leidor Aretoa 943698034
Tolargi, S.L 943650016
Tolomendi 943655097
Tolosa Gasa 943675320
Tolosaldea Mankomunitatea 943676216
Tolosaldea Garatzen,S.A 943654501
Tolosaldea Tour 943697413
Turismo Ekintetxea 943650414
Ur-Zerbitzua 943698210
Zaharren Egoitza 943655147
Zentru Sozio-Kulturala 943654915
Zuloaga Txiki Aterpea 943651609

 

EPAITEGIAK

Erregistro Zibila 943002610
Epaitegia 1. zk. 943002602
Epaitegia 2. zk. 943000842
Epaitegia 3. zk. 943002610

IKASTETXEAK

Hirukide Eskolapioak 943670311  
Felix Mª Samaniego Ikastetxea 943651063  
Inmakulada Ikastetxea 943673629  
Hirukide Gainberri 943671017  
Laskorain Ikastola 943674428  
Paper Eskola 943672900  
Hirukide Jesuitinak 943651027  
Tolosaldea Goi mailako LH Institutua 943651147 Informazio gehiago
Arans-Gui Heziketa Bereziko ikastetxea 943652036  
Orixe BHI 943651387  
Helduen Hezkuntza Iraunkorra EPA HHI 943672660  
Hizkuntza Eskola Ofiziala 943697560 Informazio gehiago
Tolosako Haurreskola Publikoa 943573361 Informazio gehiago
Peñascal Fundazioa 943676161 Informazio gehiago

KIROL INSTALAZIOAK

Usabal kiroldegia (Polideportivo Usabal) 943536400  
Berazubi futbol zelaia 943671749  
Beotibar pilotalekua (Kafetegia) 943651470  

OSASUN ZENTROAK

Amarotzeko Dispentsarioa 943672637  
Tolosako Osasun Zentroa (San Esteban) 943006800 943006803
Tolosako Osasun Zentroa (Gernikako Arbola) 943006900  
Asuncion Klinika 943675799  
Gurutze Gorria (Dispentsarioa) 943651425  

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

The Best United Kingdom Bookmaker lbetting.co.uk Ladbrokes website review